Aktualności - BluePad

Przejdź do treści

Menu główne:


Aktualności


Zapraszamy na XXII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, który odbędzie się od 1 do 4 września 2014 roku w Targach Kielce, to obecnie największa i najważniejsza impreza tego rodzaju w centralnej części Starego kontynentu. Wydarzenie  jest  niecodzienną i jedyną w Polsce okazją, aby zobaczyć wszystko to, co współcześni żołnierze mają najlepszego na uzbrojeniu i wyposażeniu. Honorowym Patronatem  XXII  MSPO jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Stoisko firmy BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego mieści się w hali B i ma numer B-57. Na targach będzie prezentowane kilka nowości rynkowych w kategorii „pancernego” sprzętu mobilnego min. wzmocnione tablety BluePAD.

Zapraszamy na targi wyposażenia policji i innych służ mundurowych – EUROPOLTECH 2013. Na stoisku III.24 firmy BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego gdzie będzie można obejrzeć tablety marki BluePad jak i inne rozwiązania z kategorii sprzętu mobilnego wzmocnionego. Zostały wybrane produkty dedykowane i najbardziej przydatne właśnie w służbach mundurowych. Uwzględniono rozwiązania do pracy mobilnej jak i te do montażu w pojazdach.

Na targach zorganizowano program SUPERNOWOCZSNY 2013 oraz konkurs „Złota Gwiazda Policji”. Wśród produktów nominowanych znalazł się również tablet Fully Rugged M700W i smartfon Ruggedphone S5.

Jeśli chcesz otrzymać zaproszenie – napisz do nas e-mail: biuro@bmf.pl

 
BluePad Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego